Traily

Začátek trailů je tady:
GPS: 50.7682275N, 14.1439869E

Corona Trail

Obtížný, technický, kamenitý, prudký – to je popis našeho prvního trailu na kopci Klobouk. Jestliže ho pojedete poprvé, tak buďte obezřetní a v klidu si obtížné pasáže nejprve projděte.

Na trailu, prosíme, neobjíždějte těžká místa, jedná se o „černý“ trail a objížděním pasáží je celý trail poškozován. Díky.


Druhá vlna

Středně obtížný, kroucený, místy šlapavý, se dvěma mosty a pár dropy – to je popis druhé našeho trailu. Při prvosjezdu buďte opatrní, po druhé se Vám to určitě pojede líp 🙂


Stoupací trail

Za finanční pomoci projektu Participativního rozpočtu statutárního města Děčín jsme nově vytvořili stoupací trail, který vás vyvede až těsně k vrcholu kopce Kloubouk – k začátku trailů Corona a Druhá vlna.

Trail je jednosměrný, v případě, že chcete jet po něm dolů, např s dětmi, tak prosím dbejte zvýšené opatrnosti. Stejně tak prosím o vzájemný respekt s pěšími, kteří trail jistě také ocení.

Trail obsahuje několik lávek, zhutněných úseků pro lepší trakci do kopce (nově teď vysypáno, takže povrch je ještě měkký). Několik úseků vede hrabankou s rockgardeny.

V případě, že nás budete chtít podpořit, protože všechny traily z kopce jsme tvořily z vlastní kapsy. Stoupací trail byl podpořen městem Děčín v rámci participativního rozpočtu částkou 320 tis Kč.

Číslo účtu
2201911213 / 2010
Majitel
Klobouk Trails z.s.
IBAN
CZ61 2010 0000 0022 0191 1213
BIC
FIOBCZPPXXX